Hakkımızda

Ege Hab İç ve Dış Tic. Ltd. Şirketi hem Türkiye’de hem de Avrupa’da faaliyetlerine devam eden uluslararası satandartlarda belge ve yetkilere sahip seçkin bir kuruluştur.

İçerisinde bulunduğu sektörde yatırımlarını ve müşteri portföyünü her geçen gün arttırarak kalitesine güven katan Ege Hab İç ve Dış Tic. Ltd. Şirketi Türkiye’deki öncü kimliğini kısa zamanda Avrupa ülkelerine taşımış ve elde ettiği başarılar sonrasında sektörde etkili çözüm ortağı olarak lanse edilmeye başlanmıştır.

Ege Hab İç ve Dış Tic. Ltd. Şirketi

 • Uluslararası Gümrükleme
 • Plastik Enjeksiyon
 • Plastik Hammade Ürünleri
 • Şişe Cam Ürünleri
 • Makine ve Yedek Parça
 • Avrupa Ülkelerinde Ürün Alım Satış Ekspertiz
 • Avrupa Ülkesinde Araç Taşıma ve Depolama

gibi hizmetler ile müşterilerine ulaşmakta uzman ve tecrübeli çalışanları ile onların sorunlarına doğru ve alternatifli çözümler üretmektedir.

Esas olarak Ege Hab İç ve Dış Tic. Ltd. Şirketi;

 • sertifikalı ürünleri
 • uluslararası standartlara sahip modern makineleri
 • bünyesinde barındırdığı alanında uzman yetişmiş kadrosu
 • müşterilerine sağladığı uygun ödeme imkanları

ile içerisinde hizmet verdiği sektöre yeni bir ivme katmış alanında sürekli kendini yineleyen ve güncel tutan öncü bir kuruluştur.

Ege Hab İç ve Dış Tic. Ltd. Şirketi faaliyetlerine başladığı ilk günden bu yana beraber çalıştığı kişi ya da firmaların menfaatlerini korumayı ve sürekli gelişen teknolojiye adapte ederek kendisini dinamik kılmayı, kaliteli hizmeti ve legal çalışma prensiplerini kendisine ilke edinmiştir.

Egehab kuruluş misyonunu uluslararası arenada yaptığı işlerle ortaya koymuş çözüm odaklı etkin bir firma kimliği ile müşterilerinin memnuniyetini kazanmıştır.

Türkiye’de ve Avrupa ülkelerinde gerçekleştirdeği iç ve dış ticarette köklü bir firma karakteri ve geleneğine sahip olan Ege Hab İç ve Dış Tic. Ltd. Şirketi hizmete başladığı ilk günden bu yana saygın ve güçlü bir kuruluş olarak müşterilerinin tercih ettiği öncü bir firma konumunu daima muhafaza etmiştir.

Ege Hab İç ve Dış Tic. Ltd. Şirketi uygun ödeme kolaylıkları ve alternatifli çözüm önerileri ile müşterilerinin ihtiyaçlarını gözeten bir firma olarak çalışmalarını yürütmekte ve yetişmiş ekibini bu çizgide koordine etmektedir.

Ege Hab İç ve Dış Tic. Ltd. Şirketi’nin sahip olduğu alışkanlıklardan bir kaçı; birikim, tecrübe, dürüst, güvenilir, ahlaklı, kaliteli ve etkili şeklinde sıralanabilir.

Ege Hab İç ve Dış Tic. Ltd. Şirketi gerek misyonu gerekse de vizyonuyla sahip olduğu alışkanlıkları üzerinden kaliteyi müşterileri ile buluşturan güçlü bir markadır.

Ayrıca Ege Hab İç ve Dış Tic. Ltd. Şirketi İzhab İç ve Dış Tic. Ltd. Şirketi'nin bir alt koludur. http://izhab.com.tr 


- İletişim Türkiye

Bize iletişim formundan ulaşabilir, öneri, istek ve şikayetlerinizi iletebilirsiniz. En kısa süre içerisinde geri dönüş yapılacaktır.

Bize Ulaşın

Telefon +90 232 487 03 35

Lokasyonumuz

Güven Mah. Menderes Cad. No:316.Buca, İzmir, Türkiye

E-Posta Adresimiz

E-Posta info@egehab.com.tr

2021 © EGE HAB Design By ART WEB ® TASARIM VE YAZILIM HİZMETLERİ - Telif Hakkı Tüm Hakları Saklıdır