Uluslararası Gümrükleme

Ege Hab Tic. ve Ltd. Şirketi müşterilerinin ihtiyaç duyduğu alanlarda bilhassada uluslararası gümrükleme sektöründe müşteri hedeflerini göz önünde bulundurarak faaliyet göstermektedir.

Hem sektörün hem de müşterilerinin istek ve beklentilerini karşılamak üzere vizyonu tanımlamış olan Egehab ithalat ve ihracatını gerçekleştirdiği ürünlerde ürünlerin müşteriye ulaşma süresini ve maliyetini göz önünde bulundurarak en ekonomik ve en kusursuz çözümler üretmektedir.

Uluslarası gümrükleme sektöründe tüm Türkiye’de ve Avrupa’da faaliyet gösteren Ege Hab Tic. ve Ltd. Şirketi bu işte oldukça hassas ve titiz davranmaktadır. Egehab  her bir çalışanı özel olarak alanında yetişmiş ve tecrübe sahibi isimlerden kurulu özel bir ekibe sahiptir. Bu uzman ve profesyonel kadrosu ile uluslararası gümrükleme sahasında faaliyet gösteren Egehab hizmet ağını ve müşteri portföyünü her geçen gün arttırarak yoluna başarı ile devam etmektedir.

Ege Hab Tic. ve Ltd. Şirketi teknolojik alt yapısı ile firmaların ithalat ve ihracat sırasında ihtiyaç duyduğu işlemleri otomasyon bilgi sistemi üzerinden pratik bir şekilde gerçekleştirmekte ve merkezden yönetilen bir sistem ile tüm gümrükleme işlemlerinde ortaya çıkabilecek problemlerin önü alınmaktadır.

Egehab uluslararası gümrükleme sahasında sonuçlandırdığı bütün işlerde kullanılan tüm evrakları arşivinde muhafaza etmektedir. Müşterilere özel şifreleme yöntemi ile Egehab’ın korunaklı bir zeminde muhafaza ettiği bu arşivler sayesinde firmalar istediği takdirde bu evrak ve belgelere ulaşabilmektedir.

Ege Hab Tic. ve Ltd. Şirketi diğer işlerinde olduğu gibi uluslararası gümrükleme sektöründe faaliyet gösterdiği tüm aşamalarda gizlilik ilkelerine sadık kalmakta firmaların ticari bilgilerini asla üçüncü firma ya da kişilere aktarmamaktadır.

İlk olarak Türkiye’de uluslararası gümrükleme faaliyetlerine başlayan Egehab sektörde gösterdiği kaliteli hizmet ile kısa zamanda hizmet ağını Avrupa ülkelerine ulaştırmıştır.

Uluslararası gümrükleme sektöründe faaliyet gösteren Ege Hab Tic. ve Ltd. Şirketi, ilkeli ve dürüst ticari anlayışı ve müşterilerine sağladığı kolaylıkların yanı sıra onların değerlerine de saygı gösteren ve bu yönü ile sıklıkla tercih edilen güvenilir bir markadır.

Egehab hizmete başladığı ilk günden bu yana uluslararası gümrükleme işleri de dahil olmak üzere tüm faaliyetlerinde kendini ve teknik alt yapısını sürekli güncelleyerek kaliteyi daima muhafaza eden ve müşterilerinin memnuniyetini hedefleyen bir marka kimliği oluşturmuştur.

Uluslararası gümrükleme sektöründe uygun ödeme kolaylıklar ve ortak çözüm arayışı avantajları ile firmaların menfaatlerini göz önünde bulunduran Egehab gelişimi ve hizmet kalitesini sürekli arttırarak sektörde öncü ve güvenilir bir marka olarak çalışmalarına yasalarla tanımlanmış sınırlar içerisinde devam etmektedir.


- İletişim Türkiye

Bize iletişim formundan ulaşabilir, öneri, istek ve şikayetlerinizi iletebilirsiniz. En kısa süre içerisinde geri dönüş yapılacaktır.

Bize Ulaşın

Telefon +90 232 487 03 35

Lokasyonumuz

Güven Mah. Menderes Cad. No:316.Buca, İzmir, Türkiye

E-Posta Adresimiz

E-Posta info@egehab.com.tr

2021 © EGE HAB Design By ART WEB ® TASARIM VE YAZILIM HİZMETLERİ - Telif Hakkı Tüm Hakları Saklıdır