Plastik Hammadde Ürünleri

Ege Hab İç ve Dış Tic. Ltd. Şirketi müşterilerinin ihtiyaçlarını gözeterek her geçen gün hizmet ağını ve müşteri portföyünü genişletmektedir.

Öncü kimliğinin bir getirisi olarak içerisinde faaliyet gösterdiği sektöründe gereksinimlerini dikkate alan Egehab ister Türkiye’de isterse de Avrupa’da olsun üzerinde çalıştığı tüm projelerde bu çizgisini koruyarak plastik hammade ürünleri pazarında kısa zamanda söz sahibi oldu.

Egehab hem Türkiye’de hem de Avrupa’da plastik hammadde ürünleri ithalatı ya da ihracatı için gerekli tüm izin ve belgelere sahip güvenilir bir markadır.

Türkiye’de ve Avrupa’da Egehab tarafından ithalat ve ihracatı gerçekleştirilen plastik hammadde ürünleri seracılıktan poşet sanayisine kadar çok farklı alanlarda yaygın olarak kullanılmaktadır.

Özellikle çevre temizliği noktasında bir çok insanın tercihi olan plastik hammadde ürünleri yüksek sıcaklığa dayanıklı ve oldukça da kullanışlı ürünlerdir.

Ege Hab İç ve Dış Tic. Ltd. Şirketi garantisi ile organize edilen plastik hammadde ürünleri ithalat ve ihracatında firmanın sağladığı uygun ödeme kolaylıkları Egehab’ın bu sektörde tercih edilme nedenlerinden sadece bir tanesidir.

Doğada sentetik ya da yarı sentetik olarak var olan materyallerin işlenerek plastik haline getirilmesi sonucu üretimi gerçekleştirilen plastik hammadde ürünleri başta Türkiye olmak üzere Avrupa ve tüm dünya ülkelerinde her çeşit endüstriyel ürünlerin üretiminde yardımcı ya da ana madde olarak tercih edilmektedir.

Başka bir yönü ile plastik hammadde ürünleri dünya ekonomisinin en dikkate değer ve sanayi sektöründe de en çok kullanılan hammaddelerden bir tanesidir.

Ege Hab İç ve Dış Tic. Ltd. Şirketi bu ihtiyaçların farkında olarak özellikle endüstriyel anlamda sektörde ortaya çıkan ihtiyaçlara çözüm sağlayarak öncü kimliğini garantili hizmeti ile pekiştirmektedir.

Asıl hammaddesini petrolün oluşturduğu plastik belirli bir sıcaklıkta ve basınçta katalizör yardımı ile monomerlerin reaksiyona sokulması sonrasında elde edilmektedir. Bu anlamda plastik ilk üretildiğinde toz, reçine ya da granül halde olabilir. Plastik hammadde ürünlerinin yüksek sıcaklıklara dayalı olanları ise polipropilen olarak adlandırılmaktadır.

Plastik hammadde ürünleri sanayi sektörü, seracılık, inşaat, tarım, tekstil, elektronik, otomobil sektörü ve yan sanayi gibi sahalarda sıklıkla tercih edilmektedir. Bu anlamda Egehab sahasında uzman ve yetişmiş kadrosu ile müşterilerinin ihtiyaçlarını tespit ettikten sonra en ideal çözüm önerisini onlara sunarak problemler karşısında ortak çözüm yolları sağlamaktadır. Üstelik Egehab bu hizmetinin yanı sıra uygun şartlarda sağladığı ödeme kolaylıkları yönü ile de plastik hammadde ürünleri sahasında sıklıkla tercih edilmektedir.


- İletişim Türkiye

Bize iletişim formundan ulaşabilir, öneri, istek ve şikayetlerinizi iletebilirsiniz. En kısa süre içerisinde geri dönüş yapılacaktır.

Bize Ulaşın

Telefon +90 232 487 03 35

Lokasyonumuz

Güven Mah. Menderes Cad. No:316.Buca, İzmir, Türkiye

E-Posta Adresimiz

E-Posta info@egehab.com.tr

2021 © EGE HAB Design By ART WEB ® TASARIM VE YAZILIM HİZMETLERİ - Telif Hakkı Tüm Hakları Saklıdır