Plastik Enjeksiyon

Plastik Enjeksiyon ısı yoluyla eritilen plastik hammadde ürünlerinin belirli bir kap içerisine enjekte edilmesiyle belirli bir forma sokulması ve ardından soğutularak kalıptan çıkarılması sonucu ortaya çıkan plastik kapları tanımlamak için kullanılan bir terimdir.

Egehab ilk olarak 1930’lu yıllarda kullanılan ve kullanım alanı her geçen gün artarak insanların bir anlamda vaz geçilmezi olan plastik enjeksiyon makinesi ile sektörün ihtiyaç duyduğu tüm imkanları müşterilerine sunmaktadır.

Ege Hab İç ve Dış Tic. Ltd. Şirketi uzman kadrosu ile küçük komponentlerden mobilyalara kadar farklı sektör ve ebatlardaki plastik parçaların üretilmesini mümkün kılan plastik enjeksiyon sektörüne giriş yaparak hizmet verdiği sektörde hizmet ağını genişletmiş ve böylelikle öncü kimliğini pekiştirmiştir.

Ege Hab İç ve Dış Tic. Ltd. Şirketi plastik ihracat sektöründe adından sıklıkla söz ettirmektedir. Özellikle de;

  • bünyesinde barındırdığı alanında uzman yetişmiş kadrosu
  • müşterilerine sağladığı uygun ödeme imkanları
  • sertifikalı ürünleri
  • uluslararası standartlara sahip modern makineleri

ile Egehab plastik enjeksiyon sektöründe ön plana çıkmaktadır.

Ege Hab İç ve Dış Tic. Ltd. Şirketi Türkiye’de ve Avrupa’da hizmet verdiği tüm sektörlerde olduğu gibi plastik enjeksiyon sektöründe de uluslararası standartlara dair tüm kriterlere dikkat etmekte ve bu anlamda gerekli olan tüm izin belgelerine de sahip güvenilir bir marka olarak yoluna devam etmektedir.

Egehab ortalama ağırlığı 80 – 900 ton arası bulunan plastik enjeksiyon makineleri ile 0.10 gr’dan 3.500 gr’a kadar farklı ebatlardaki tüm plastik ürünleri kolaylıkla üretebilmekte ve sahip olduğu TSE kalite standartları ve uluslararası geçerliliği olan belgeler ile Türkiye ve Avrupa’da faaliyetlerine devam etmektedir.

Plastik enjeksiyon sistemi ağırlıklı olarak plastik gıda saklama kaplarının üretiminde tercih edilmektedir. Farklı sektörlerde de sıklıkla tercih edilen plastik enjeksiyon ürünleri ile Egehab müşterilerinin taleplerini karşılamakta ve sahip olduğu modern üretim alt yapısı ile üstün üretim kaliteli hizmet anlayışını güvenilir çözüm ortaklığı ile pekiştirmiş sektörde tercih edilen bir marka olmayı başarmıştır.

Egehab tüm faaliyetlerini yasa ile kendisine tanımlanmış sınırlar içerisinde yürütmekte ve plastik enjeksiyon üretimi için lazım gelen tüm belgeleri almış bir marka olarak çalışmalarına devam etmektedir.

Plastik enjeksiyon üretimini makine kontrolü bilgisayar yardımı ile yapılan üretim tezgahlarında gerçekleştiren Egehab titiz ve profesyonel bir yaklaşımla işini sahiplenmektedir.

Ege Hab İç ve Dış Tic. Ltd. Şirketi uluslararası arenada özellikle de plastik ihracat sektöründe kendisini ön plana taşıyan profesyonel hizmet anlayışı ve etkin çözüm önerileri gibi değerleri işin her aşamasında muhafaza ederek faaliyetlerine başarı ile devam etmektedir.


- İletişim Türkiye

Bize iletişim formundan ulaşabilir, öneri, istek ve şikayetlerinizi iletebilirsiniz. En kısa süre içerisinde geri dönüş yapılacaktır.

Bize Ulaşın

Telefon +90 232 487 03 35

Lokasyonumuz

Güven Mah. Menderes Cad. No:316.Buca, İzmir, Türkiye

E-Posta Adresimiz

E-Posta info@egehab.com.tr

2021 © EGE HAB Design By ART WEB ® TASARIM VE YAZILIM HİZMETLERİ - Telif Hakkı Tüm Hakları Saklıdır