Makine ve Yedek Parça

Egehab iç ve dış ticarette özellikle de öncü kimliği ile başta Türkiye olmak üzere tüm Avrupa’da son dönemlerde adından sıklıkla söz ettiren etkin bir markadır.

İthalat ve ihracatta şişe cam ürünleri, plastik hammadde ürünleri, plastik enjeksiyon, uluslararası gümrükleme ve özellikle Avrupa’da olmak üzere araç taşıma ve gümrükleme ile ürün alım satış ekspertiz hizmetleri veren Egehab; özel sanayi makineleri ile seri üretim makineleri ve bu makinelerin tüm yedek parçalarını sıfır ve ikinci el seçenekleri ile hizmet portföyünde müşterilerine sunmaktadır.

Ege Hab İç ve Dış Tic. Ltd. Şirketi makine ve yedek parça sahasında uzman ve tecrübeli çalışanları ile müşterilerine güven vermekte onların sorunlarını kendi sorunları gibi değerlendirip problem karşısında ortak çözüm arayışlarına giren ve müşteri memnuniyeti doğrultusunda onların değerlerini gözeten ve sonuca giden bir firma olarak olaylara yaklaşmaktatır.

Uygun ödeme imkanları ve kaliteli hizmet prensibi ile çalışmalarına hem Türkiye’de hem de Avrupa’da devam eden Egehab, sanayicilerin ihtiyaçlarını gözeterek sektörün ihtiyaç duyduğu ve temininde zorlandığı özel sanayi makineleri, seri üretim makineleri ve yedek parça ihtiyaçlarını özenle karşılamaktadır. Üstelik Egehab makine ve yedek parça sektöründe müşterilerine sıfır ve ikinci el alternatiflerini de sunmaktadır.

Ege Hab İç ve Dış Tic. Ltd. Şirketi makine ve yedek parça sektöründe ortaya çıkabilecek problemleri tecrübesi ile önceden tahmin edebilmekte ve bu sorunlara karşı tedbir alabilmektedir.

Örneğin makine ve yedek parça sektöründe özellikle ihracat ve ithalat işlemlerinde oldukça uzun bir zaman dilimi gerekmektedir. Egehab tecrübesi ile bu süreci azaltmakta ve ek ücret talep etmeksizin müşteri memnuniyetini üst seviyeye çıkartmaktadır.

Makine ve yedek parça sektöründe sıklıkla karşılaşılan bir diğer problem de özel sanayi makinelerinin kişiye ya da firmaya özel olarak tasarlanması sonucu bu makinelerin sıfır ya da ikinci el yedek parçalarının temininin zor olmasıdır. Egehab uzman ekibi ile bu sorunlarında üstesinden gelebilmektedir.

Egehab uygun ödeme kolaylıklarının yanı sıra makine ve yedek parça hizmetlerini müşteri ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak hızlı bir şekilde çözüme kavuşturan kimliğini yaptığı işlerde daima ön planda tutan başarılı bir firmadır.

Ege Hab İç ve Dış Tic. Ltd. Şirketi efektif yapısını hızlı ve etkili çözümler ile ön plana taşımakta bir taraftan Türkiye’de diğer taraftan da Avrupa’da garantili hizmet anlayışı ile faaliyetlerine makine ve yedek parça sektöründe devam etmektedir.


- İletişim Türkiye

Bize iletişim formundan ulaşabilir, öneri, istek ve şikayetlerinizi iletebilirsiniz. En kısa süre içerisinde geri dönüş yapılacaktır.

Bize Ulaşın

Telefon +90 232 487 03 35

Lokasyonumuz

Güven Mah. Menderes Cad. No:316.Buca, İzmir, Türkiye

E-Posta Adresimiz

E-Posta info@egehab.com.tr

2021 © EGE HAB Design By ART WEB ® TASARIM VE YAZILIM HİZMETLERİ - Telif Hakkı Tüm Hakları Saklıdır