Uluslararası Yatırım

Şirketler artık uluslararası ticarete giriş yaparak hem müşteri portföylerini genişletmek hem de daha fazla kazanç elde etmektedir. Dünya pazarı içerisinde yerini almak isteyen yatırımcı şirketler için uygun bir pazar kapısı açmak ve doğru yere yatırım yapılmasını sağlamak amacıyla uluslararası yatırımlar danışmanlığı hizmetini vermekteyiz.

Şirket olarak müşterilerimizin uluslararası arenada söz sahibi olmasını sağlamaktayız. Dünya ülkeleriyle yapılacak ticaretler öncesi , bu geniş ağın bir parçası olacak olan şirketler için yatırım ve ortaklık yapılabilecek  fırsatları araştırıp müşterilerimize uluslararası yatırımlar danışmanlığı olarak çözüm ortağı bilici ile yardımcı olmaktayız.

Şirketimizin uluslararası yatırımlar danışmanlığı konusunda hizmetlerinden biri de siz değerli müşterilerimizin bu dünya ticaret ağında yaşayabileceği problemlere karşı tüm ülkelere karşı ilişkilerini en iyi verimi alacak şekilde geliştirme ve kontrolünü sağlamaktayız. Enerji , gıda , turizm , gayrimenkul , inşaat sektörleri başta olmak üzere tüm sektörlerin fırsatlarını araştırmakta ve sizlere doğru çözümler bulmak  adına bu araştırmaları geliştirmekteyiz.

 Şirketimizin uluslararası alandaki bilgi ve tecrübesi ile siz değerli iş ortaklarımızı rakiplerine karşı her zaman bir adım önde olmasını sağlamaktayız.


- İletişim Türkiye

Bize iletişim formundan ulaşabilir, öneri, istek ve şikayetlerinizi iletebilirsiniz. En kısa süre içerisinde geri dönüş yapılacaktır.

Bize Ulaşın

Telefon +90 232 487 03 35

Lokasyonumuz

Güven Mah. Menderes Cad. No:316.Buca, İzmir, Türkiye

E-Posta Adresimiz

E-Posta info@egehab.com.tr

2021 © EGE HAB Design By ART WEB ® TASARIM VE YAZILIM HİZMETLERİ - Telif Hakkı Tüm Hakları Saklıdır