Uluslararası Ticaret Danışmanlık

Günümüzde birçok ticaret firması yurt dışı şirketler ile bağlantılı olarak çalışmaktadır. Fakat bu uluslararası ticaret yapan şirketlerin birçoğu siparişlerini zamanında ulaştıramadığından, yeni yatırım yapmak için kaynak bulamadığından, güvenilir bir uluslararası ticaret danışmanlığı şirketi bulamadığından, nitelikli personel bulamadığından, bulunduğu sektör ile ilgili gerekli bilgi kaynaklarına erişememekten, işlerin kontrolünün sadece bir kişide toplanmasından ve uluslararası iş tecrübesinin bulunmadığı için yeteri kadar kazanç sağlayamadığından şikâyetçilerdir. 

Şirketimiz uluslararası ticaret danışmanlığı ile ilgili sorunlarınız için sizlere uzman ekibi, profesyonel yaklaşım ve eğitim kadrosu ile hizmet vermektedir.

Şirketinize yapacağımız danışmanlık sayesinde, uluslararası arenada siz de söz sahibi olacaksınız. Gümrükleme, taşımacılık, yatırım ve ürünleriniz hatta personel eğitimleriniz için ayrı ayrı konuların üzerinde durup, eğitimler verip, üzerinizdeki ağır yükü hafifletmekle beraber, sizi rakiplerinizden bir adım daha öne çıkaracak alternatifli yenilikçi hizmetler sunuyoruz.

Şirket olarak sizlere verdiğimiz uluslararası ticaret danışmanlığı ile ilgili tüm hizmetlerimizin detay ve bilgilerine bizi arayıp ulaşabilirsiniz.


- İletişim Türkiye

Bize iletişim formundan ulaşabilir, öneri, istek ve şikayetlerinizi iletebilirsiniz. En kısa süre içerisinde geri dönüş yapılacaktır.

Bize Ulaşın

Telefon +90 232 487 03 35

Lokasyonumuz

Güven Mah. Menderes Cad. No:316.Buca, İzmir, Türkiye

E-Posta Adresimiz

E-Posta info@egehab.com.tr

2021 © EGE HAB Design By ART WEB ® TASARIM VE YAZILIM HİZMETLERİ - Telif Hakkı Tüm Hakları Saklıdır